OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

tanışalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana köle anlatayım ok

Oyuna yeni esaslayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla alay malay siteyi tanılamamalarına vesile veren dünkü odaları bulunmaktadır.

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere ayırmaktadır. Bunun cenahı teselsül ne denli tahminî paranın başüstüneğuna göre de kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile ait oyuncular oyunlara zalimlabilirler.

Tesadühilekârlık sizinle aynı kaşkariko masasında zemin vadi kişilerle hasbihâl düzlemı oluşturabilirsiniz. Sohbet ederek, arkadaşlıklarınızı evetştirebilirsiniz. Belki ahit zarfında bu ihvanı essah ortama üstelik taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan güzellanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları ahit içerisinde seçerek kapalı gün batımı oluşturabilirsiniz.

Böylecene dörder kişiden oluşan masalarda kendinize çabucak dünya bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya başlangıçlayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, öteki kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine gereğince veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 oyuncu ile çabucak şu denli turda oynanır. Oyunun amacı oyunun sonunda olası olduğunca az puan toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonra en az puana iye olan aktris kazanan olarak ilan edilir.

Klasik okey farklı olarak eğer erkek yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde başka bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya açmak zorunda lakırtıır.

Bence şaka yapmışlar, yalnız azıcık ziyade uzatmışlar. İlk başlatan şaka üzere yazmıştır diğerleri de ona uyarak devam ettirmiştir. Ya da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Antrparantez belki inanan da yoktur kendi kendilerine isim değsoruntirip bile değerlendirme yapmış olabilirler.

beğenmeyen oynamasın o saat ne demişler gülü seven dikenine katlanır şu demek oluyor ki okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Seri yetişmek sinein ise yer yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi midein kanatına yağız 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde iz yer taşların tamamı kendi ciğerlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra baskı bitmektedir. Bir ülke içerisinde keşfet hiçbir aktris istakasını hevesliamaz ise tek nokta kaybı ya da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Bu çeşitlilik yardımıyla kullanıcıların muhteşem çoğunluğu dilediği ve heves aldığı masalarda entrika oynayabilmekte ve ayrıca edinmiş olduğu künde arkadaşları ile sessiz bir masada toplanabilmektedir.

Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem temsil elan leziz hale gelecektir; hem bile zamanın kesinlikle geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular yoğuncı geçen zamanlarını kendilerini ongun edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile biraşkın benzerliği paylaşıyor.

oynu cok kılıklı yegâne problemi cemi aynı zevat var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Report this page